Automobilinės dujų įrangos remontas

AUTOMOBILINĖS DUJŲ ĮRANGOS REMONTAS ŠIAULIUOSE. VISŲ DEFEKTŲ, SUSIJUSIŲ SU DUJŲ ĮRANGA NUSTATYMAS IR ŠALINIMAS? MES LAUKIAME JŪSŲ! VISADA KOKYBIŠKOS PASLAUGOS IR KONKURENCINGA KAINA.
Automobilinės dujų įrangos remontas

 

Pirmos arba antros kartos dujų įrangoje, tiekiant dujas pro įsiurbimo kolektorių, buvo naudojami maišytuvai, kurie ribojo oro srauto patekimą į variklį. Kai kuriuose varikliuose oro pakaitinimas kolektoriuose mažino dujų tankį, kas atitinkamai mažino variklio kuro mišinio tankį (liesino kurą). Tokiose sistemose suskystintas dujas įšgarina dujų reduktoriai. Iš jo dujos paduodamos į maišytuvą arba į purkštukus kur pagaminamas degusis kuro mišinys. Tokiose sistemose yra galimas kuro užsidegimas įsiurbimo kolektoriuje – sprogimas. Šis reiškinys gadina variklio įrangą nepaisant esamų papildomų apsaugos priemonių – vožtuvų.

Visa tai rodo, kad vienintelis būdas tokių problemų panaikinimui yra skystų dujų įpurškimo sistemų į cilindrus panaudojimas. Toks kuro padavimas ne tik nemažina variklio galios, bet ir prie tam tikrų apkrovų padidina variklio sukimo momentą.Įprastos dujų sistemos, kurios remiasi propano – butano suskystintų dujų išgarinimo principu turi tam tikrų trūkumų, kurių negalima išvengti konstrukciniais metodais. Variklis, dirbdamas esant tokiai kuro tiekimo sistemai, neišvysto savo pilnos galios. Sekvencinis kuro įpurškimas šį trūkumą panaikina.

Reikia daugiau atsakymų arba pagalbos?

Automobilinės dujų įrangos remontas Šiauliuose Pramonės g. 6A, Šiauliai